konya halı yıkama,halı yıkama konya,halı yıkama,hali yikama,halı,en ucuz halı yıkama,en iyi halı yıkama,halı yıkamacılar,halı yıkama firmaları,halı yıkama şirketleri
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/durupakhaliyikamakonya
 • https://plus.google.com/b/102465998280201498491/
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
14° 4°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret35488
Saat
  • DURU PAK YORGAN YIKAMA
  • YORGANLARINIZ HİJYENİK ORTAMDA YIKANIP PAKETLİ OLARAK TESLİM EDİLİR
  • DURU PAK BATTANİYE YIKAMA
  • BATTANİYELERİNİZ HASSAS MAKİNALARDA YIKANIP YIPRATILMADAN PAKETLİ HALDE TESLİM EDİLİR
  • DURU PAK YOLLUK YIKAMA
  • YOLLUKLARINIZ TERTEMİZ YIKANIP ADRESİNİZE TESLİM EDİLİR
  • DURU PAK HALI YIKAMA
  • HALILARINIZ İLK GÜNKÜ GİBİ YIKANIP KAPINIZA TESLİM EDİLİR
  • DURUPAK HALI YIKAMA HİZMETLERİ
  • Halı-Kilim-Yolluk-Battaniye-Stor Perde Yıkama
              

KONYA DA TÜM HALI,YOLLUK,KİLİM,STOR PERDE,BATTANİYE YIKAMA HİZMETİMİZ BAŞLAMIŞTIR ÜCRETSİZ SERVİS AĞI İLE HİZMETİNİZDEYİZ.ARAYIN MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZ HER KONUDA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE YARDIMCI OLSUN.0332 235 05 37--532 179 45 70

HALI YIKAMA

 

“Milas halısının özellikleri ve yıkama şekli”

Milas halıları dünyaca meşhur halılarımızdandır. Kendine özgü desenleri, renkleri ve görünümüyle göz kamaştıran çok değerli halılarımızdandır. Milas halılarının temizliğinin mutlaka profesyoneller tarafından yapılması gerekmektedir.Konya  halı yıkama firmamız evlerinizden milas halılarınızı alarak fabrikamızda hijyenik koşullarda temizleyerel tekrar evinize teslim ediyor.

Ücretsiz servisimiz, kaliteli halı yıkama malzemelerimiz ve kalifiye personellerimizda milas halı yıkama işinde iddialıyız. Bizimle halılarınız ilk günkü temizliklerine kavuşurlar. Bize teslim ettiğiniz halılarda aklınız kalmaz. Söz verdiğimiz vakit gelir halılarınızı evinizden alırız, tekrar konuşulan zamanda halılarınızı tertemiz olarak evlerinize teslim ederiz.

Halı yıkama işinde farkı hissetmek istiyorsanız ayrıcalıklı hizmetimizden faydalanınız.

“Hereke halısı nasıl yıkanır, özellikleri nelerdir”

Güzel ülkemizin en güzel halılarından bir taneside hereke halısıdır. Adındanda anlıyacağınız gibi herveke halıları Kocaeli ilimizin hereke şehrinde üretilir ve üretildiği ilçenin adını alır. 2 çeşit hereke halısı vardır. Bunlardan ilki ipek ile dokunan ikincisi yün ile dokunan hereke halılarıdır. Özellikle ipek ile dokunmuş hereke halıları yün ile dokunanlara oranla 3 kat daha fazla ilmek atılarak üretilmiştir. Hereke halıları çok sık dokunduğundan tüm desenlerin ayrıntılarını halı üzerinde rahatça görebilirsiniz.

Hereke halısı yukarıda anlatmış olduğumuz gibi çok kıymetli halılardır. Hereke halılarını her evde görmek mümkün değildir. Eğer sizin bir hereke halınız var ise onun kıymetini mutlaka bilin.Konya  halı yıkama firmamız hereke halısı yıkama işindede çok tecrübelidir. Hereke halıları için üretilmiş olan özel yıkama şampuanlarıyla yıkama yaparak hereke halılarınızı ilk günkü haline getiriyoruz.

Halınızın kıymetini bilin, merdiven altı firmalara güvenmeyin. Kaliteyi ve temizliği istanbul halı yıkama firmamızda bulucaksınız. Hereke halı yıkamasındada güvenin adresi biziz.

“Nepal halıları ve nepal halı yıkama hakkında”

Nepal halılarıda ayrıcalıklı özel halılardan bir tanesidir. Çok büyük emeklerle dokunan bu halıların ana vatanı adındanda anlaşılacağı gibi Nepal dir. Nepal halıları çok değerlidir. 1 m2 fiyatı 150-200 TL den başlamaktadır. Bu kadar büyük paralar verilerek alınan bu halıların temizliklerine azami önem gösterilmesi gerekmetedir. Tüm hassas halıların profesyonel olarak halı yıkama fabrikalarında yıkanmalarını tavsiye ediyoruz.

Halı yıkama konusunda uzmanlaşmış olan firmalar bu özel halıları hakkıyla temizleyebilmektedir. Her halı cinsini aynı yıkama şampuanıyla yıkamaya çalışan bir çok firma vardır ve bu kötü sonuçlar doğurmaktadır.

Konya halı yıkama firmamız 4 yıllık tecrübesi ile tüm cins halılarınızın yıkama işlemine taliptir. Halılarınızda ışıltılı temizlik için bizi arayabilirsiniz. Müşterimiz olmanız gerekmiyor, iletişim numaralarımızdan bizi arıyarak nepal halısı yıkama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

“Shaggy halı yıkama hakkında detaylı bilgiler.”

Son yıllarda shaggy halılar evlerde daha fazla yer almaya başladı. Yapılan başarılı reklam çalışmalarıyla artık her evde shaggy halı görmek mümkündür. Shaggy halı makarna halı olarakta bilinmektedir. Hala bazı bayanlar halılarını kendi imkanları ile temizlemeye çalışmaktadırlar. Makina halıları evdeki imkanlarla bir nebze olsun temizlenebilmektedir. Ancak bu uzun tüylü shaggy halıları ev ortamında temizlemek imkansızdır.

Shaggy halılar bol köpüren yıkama şampuanları ve bol bol su ile temizlenebilmektedir. Sokaklarda halı yıkama yasaklandığı için artık böyle bir imkan bulunmamaktadır. Shaggy halılarınızın temizliğini sadece halı yıkama firmaları yapabilir.

Evinizdeki imkanlarınızla bu halılarınızı yıkamaya çalışırsanız sonuçlar muhtemelen hüsran olucaktır. İstanbul halı yıkama firmamız shaggy halılarınızıda garantili olarak yıkamaktadır. Halı yıkamada uzmanlaşmış kadromuz hizmet için h

“Yün halıları hakkında bilgiler ve yıkama şekilleri.”

Yün halılar diğer halılara göre üstün özelliklere sahip halılardır. Yün halıların özellikleri saymakla bitmez. Bir kaç özelliğinden bahsetmek gerekirse yün halılar diğer halılara göre daha az toz tutarlar, daha geç kirlenirler, nem emme özellikleri vardır, gerektiğinde nemi geri verme özellikleride bulunmaktadır. Yün halılar dayanıklıdır, kolay kolay aşınmazlar.

Yün halılar genel olarak açık renkte üretilmelerine rağmen capcanlı renklerlede üretilmektedir. Geçici olarak evlerde temizlenebilmektedirler ancak bu temizlik kesinlikle yeterli değildir. Halılar bakteri üretimine açık eşyalardır. Sağlığınız bakımından belirli periyotlarda mutlaka halı yıkama fabrikalarına verilerek temizlenmelidir.

Konya  halı yıkama firmamız yün halı yıkama alanındada iddialıdır. Yün halıları özel yıkama teknikleri ve kaliteli yıkama şampuanları ile garantili olarak temizlemekteyiz. Yün halı yıkamada güvencenin adresi Konya  halı yıkamadır.

“El dokuma halısının özellikleri, el dokuma halısı nasıl yıkanır.”

El dokuma halıları büyük emeklerle üretilen çok kıymetli halılardır. Bu halıların en büyük özellikleri çift dokuma tekniği ile yapılmıl olmalarıdır. El dokuma halıları üretilirken genellikle en kaliteli yün iplikler ve kök boyaları kullanılmaktadır. Üretim esnasında ucuza imal etme çabaları halıların kalitesini oldukça düşürebilmektedir. İyi bir el dokuma halısı eskidikçe yenilenir. Siz eskimesini beklerken el dokuma halısının rengi solmak yerine daha parlak hale gelir. Sizde bunun gibi ayrıcalıklı bir el dokuma halısına sahip olmak istiyorsanız bir uzmana danışmalısınız.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz el dokuma halılarını evinizde temizlemeye çalıştığınızda renklerinin birbirine karışma ihtimalinin çok yüksek olduğunu unutmayınız. Renkleri karıştırılmış bir el dokuma halısının yıkama ücreti neredeyse halı ücreti kadardır. Bu nedenle el dokuma halısı mutlaka profesyonellere yıkatılmalıdır. Sıradan merdiven altı firmalarada güvenmeyiniz. İstanbul halı yıkama el dokuma halısı yıkama işindede ayrıcalıklı hizmet vermektedir. El dokuma halılarınızı gözünüz arkada kalmadan güvenle bize teslim edebilirsiniz. Gerçek temizlikle tanışmak için bizi arayınız.

“Konya Halı Yıkama Halıfleks Yıkama.”

Yörük halıları adındanda anlaşılıcağı gibi yörükler tarafından dokunan, Türkiye ‘de her halıcıda rahatlıkla bulabiliceğimiz ince ve çokta dayanıklı olmayan halılardır. Yörük halılarını temizleme işini her halı yıkama firması rahatlıkla yapabilmektedir.

Yörük halılarının birde yün modelleri bulunmaktadır. Yünle dokunan yörük halılarının temizliği daha zordur. Yıkama esnasında istenmeyen sonuçlarla karşılaşmamak için mutlaka profesyonel temizlik sağlayan halı yıkama firmaları tarafından temizlenmelidir. İstanbul halı yıkama olarak yün yörük halılarınızı renklerini karıştırmadan %100 temiz hale getiriyoruz.

Halı yıkama alanında uzmanlaşmış kadromuzla bizler yörük halılarınızı %100 temiz hale getirebiliriz. Firmamızla iletişime geçerek yörük halıları hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

“Konya  Halı Yıkama Halıfleks Yıkama.”

Step halılar dekoratif şekilleri ve capcanlı renkleriyle evlerimize farklı hava katan halılardan bir tanesidir. Step halıları oldukça pahalı halılardır, ancak halının kalitesine ve tasarımına bakıldığında bu pahalılığı hak ettiğini söyliyebiliriz.

Step halılarını özel yıkama şampuanlarımızla temizliyoruz. Step halıları özel halılardan bir tanesidir. Temizlenmesi olduça zor olan halılardan bir tanesidir. Ancak konya  halı yıkama firmamızın sahip olduğu makinaları ve özel üretilmiş yıkama şampuanları ile step halılardada %100 güvenli halı yıkama hizmetini bizden alabilirsiniz.

Halı yıkama alanında öncü firmalardan olan konya halı yıkama firmamız her cins halı yıkama hizmetinde yanınızdadır. Step halı yıkama ‘dada istanbul halı yıkama 1 numara.

“İpek halısının özellikleri ve ipek halısının yıkama şekli.”

İpek halıların boyalarıyla, dokumaları ile, renkleri ile, görünüşleri ile ayrıcalıklı halılardır. Bu halılar çok büyük meblağlar ödenerek elde edilen halılardır. Sahip olunması çok güç ancak kaybedilmesi çok kolaydır. Bilinçsizce temizlenmek istenen ipek halılarda büyük sorunlar meydana gelebilmektedir. Genelde ipek halıları parlak olurlar bu parlaklığı yalnış yıkama teknikleriyle kaybedebilirsiniz. Bu halılar canlı renklerden oluşurlar, yine yanlış halı yıkama teknikleriyle halılarınızın rengini kaybetmeniz mümkündür.

Peki bu halıların temizliği için ne yapılmalıdır? İpek halı yıkama mümkünmüdür, yada bu halılar evde temizlenebilirmi?

Öncelikle şunu söyliyelim ipek halılarına evde yapabileceğiniz tek bakım yolu halınızı süpürmektir. Bunun haricinde evinizde ipek halıların temizliği için hiç bir şey yapamazsınız. Bu halılarrı gerçekten temiz görmek istiyorsanız gözünüz kapalı güvenebiliceğiniz bir halı yıkama firmasına teslim etmelisiniz.Konya  halı yıkama firmamız 2014 yılından beri halı yıkama alanında hizmet vermektedir. Makine parkurumuz, bitkisel yıkama şampuanlarımız ve kalifiye kadromuzla hizmete hazırız. Sizlere bir telefon kadar yakınız

“Bünyan halısı hakkında bilgiler ve yıkama teknikleri.”

Bünyan halı yıkama işinden bahsetmeden önce sizlere bünyan halısı hakkında bir kaç bilgi sunalım. Bünyan halısı kayseri’ de üretilmektedir. Tamamen el emeği göz nuru halılardır. Bünyan halıları genelde açık renkler kullanılarak üretilmektedir. En kaliteli iplikler kullanılarak çok büyük emeklerle dokunurlar. 6 m2 bir bünyan halıyı dokumak ortalama olarak 1 hafta sürmektedir.

Bünyan halısının şanı Türkiye’ mizin sınırlarını çoktan aşmıştır. Tüm dünya ülkeleri bu narin halı hakkında mutlaka bilgi sahibidirler.

Uzun lafın kısası el emeği göz nuru bu halıların temizliği konusunda azami dikkat gösterilmelidir. Bünyan halısının yıkanması gerçekten meşakatli bir iştir. Bünyan halısının yıkama şampuanı özeldir. Bünyan halısını normal programlarla halı yıkama makinalarında yıkamamak gerekir. Belirli bir devirdi, azami hassasiyet gösterilmelidir. Renklerinin karışmaması için ise uygun yıkama şampuanı seçilmelidir. İstanbul halı yıkama firmamızda bünyan halısı yıkama hizmeti verilmektedir. %100 güvenili, %100 garantili yıkama hizmeti içn halı yıkama firmamızı arayabilirsiniz.